Başkanın Mesajı

Muhterem Tortumlu Hemşehrilerim,                                                                     

Çağdaş, şeffaf ve üretken bir belediyecilik anlayışıyla, halkımız için en iyi hizmeti sağlayabilmek adına yola çıktık. Bu onurlu görevde genç ve dinamik ekibimizle birlikte yorulmadan çalışıyoruz. Hemşehrilerimize  huzur, kardeşlik ve hizmet sözü verdik. Verdiğimiz her sözün sonuna kadar arkasında olacağız.

Tüm hizmetlerde birinci sınıf olma gayreti içerisinde, dürüst ve insan odaklı çalışmalarımızla Tortumumuz için üreteceğiz. Hukuk, adalet ve doğruluk için mücadelemizi hep sürdürdük, bu yönetim anlayışıyla Tortum'u hak ettiği noktaya Allah (cc)'ın izniyle taşıyacağız. 

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için büyük bir heyecanla ekibimizle çalışıyoruz. Bu çalışmaları yaparken en büyük güvencemiz, siz saygı değer hemşehrilerimizin bize olan inancı, güven ve desteğidir. Sizlere daha iyi hizmet etmek için her zaman görüş öneri desteklerinizi ve dualarınızı bekliyoruz. Bizlere duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz destek için teşekkürlerimi sunarak; “Birlik ve beraberlik içinde mutlu bir Tortum” diyorum. Cenab-ı Hak hepinizden razı olsun.

Allaha emanet olun. Saygılarımla,

 

Tortum Belediye Başkanı

    Hasan ÇAKMAK

Hasan ÇAKMAK

T.C. Tortum Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : T.C. Tortum Belediyesi Yeşildere Mah. Oltu Cad.
Tortum / ERZURUM

Telefon : 0442 761 20 07
Faks : 0442 761 21 34